Seçkin Öğrenci Erkek Öğrenci Yurtları, Seçkin Kız Öğrenci Yurtları ve Seçkin Erkek Apartları olarak binalarımız, deprem yönetmeliğine uygun, ısı ve ses yalıtımı yapılmış, geniş, ferah, aydınlık ve full eşyalı odaları, çamaşır yıkama odalarına sahip olup en üst düzen güvenlik ve konforu çok değerli öğrencilerimize sağlıyoruz. Düzenli temizlik hizmeti gibi ayrıcalıklı servis ve hizmetler de, sizleri bekliyor.

kutahya-seckin-ogrenci-yurtlarinda-guvenlikBinalarımızın hepsi yeni binalar olup deprem, ısı, ses ve nem yönetmeliğine uygundur. Yurt ve apart olarak tasarımları yapılmış; misafirlerimizin zevkleri ve ihtiyaçları göz önünde bulunarak dekore edildi.

Binalarımızın dış cephe, iç cephe ve duvarlarının ses ve ısı izolasyonu yapılmıştır.

Binalarımız, güvenlik görevlilerimiz tarafından korunur ve kontrol edilir. Gece 12′den sonra odalarda öğrenci sayımı yapılır ve 7/24 Kapalı devre güvenlik kamerası ile denetlenir ve kayıt altına alınır.

Gece güvenlik görevlisi ile giriş çıkış kontrolü ve denetimi de yapıyoruz.

Binalarımız şehrin en merkezi noktasında ve aynı zamanda en güvenli noktasında bulunarak değerli öğrencilerimizin güvenlik ve diğer ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Add a comment