adresPirler, Osmanlı Cd. No:97

Seçkin Erkek Apartları

Üniversite tercihinizi yaptınız, sıra iyi bir kalacak yer seçiminde.
Seçkin Erkek Apartları olarak öğrencilerimizin derslerinde başarılı olmalarının yanı sıra rahat ve konforlu bir öğrenim hayatı geçirip, mezun olduklarında birbirinden güzel anılara sahip olabilecekleri sıcak bir ortam sunuyoruz.

Öğrencilerimizi geniş ailemizin birer parçası olarak görüyoruz. Ailesinden ve memleketinden uzakta yaşamanın verdiği güçlükleri en aza indirmeyi amaçlıyoruz. Yıllardan beri edindiğimiz tecrübeyle öğrencilerimizi kendi çocuklarımız, kardeşlerimiz gibi görüp her türlü ihtiyaçlarını karşılamalarında yardımcı oluyor, yuva sıcaklığında bir ortam hazırladık.

Telefon
(0274) 223 63 07

Ulaşım İmkanı
Hizmetlerimiz
Fotogaleri

Kütahya’da Konfor, Seçkin Erkek Apartlarında

Seçkin Erkek Apartları olarak öğrencilerimize modern, güvenli ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyoruz. Sinema ve dinlenme salonu, spor salonu, masa tenisi, langırt gibi ayrıcalıklı sosyal alan ve aktiviteleri banyo & WC’li VIP odalarda kalma imkanı, sabah kahvaltısı, akşam yemeği gibi imkanlarıyla birlikte ayrıca öğrencilerimizin kullanabileceği mutfaklardan yararlanma imkanı da sunuyoruz.

kutahya-seckin-erkek-apartlari-iki-kisilik-8Binalarımız, deprem yönetmeliğine uygun, ısı ve ses yalıtımı yapılmış, geniş, ferah, aydınlık ve full eşyalı odaları, çamaşır yıkama odalarına sahip olup en üst düzen güvenlik ve konforu çok değerli öğrencilerimize sağlıyoruz. Düzenli temizlik hizmeti gibi ayrıcalıklı servis ve hizmetler de, sizleri bekliyor.

Tecrübeli ve deneyimli profesyonel yönetimi ile 7/24 güvenlik görevlisi tarafından denetlenen ve korunan SEÇKİN ERKEK APARTLARI, siz değerli öğrencilere çağdaş, huzurlu ve güvenli bir yaşam vaadediyor.

Seçkin Erkek Apartları tecrübeli, anlayışlı, hızlı ve çözümleyici bir yönetim anlayışıyla idare edilen nezih bir yaşam alanıdır. Güler yüzlü ve ilgili uzman kadro çalışanları size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Kampüse ve Şehrin Heryerine Kolay Ulaşım

Apartlarımız Germiyanoğlu Beyliği’nden bizlere miras kalan, tarihi ve turistik mekanlarıyla dikkat çeken Kütahya’mızın şehir merkezinde bulunuyor. Böylece siz değerli öğrencilerimizin ulaşım problemini ortadan kaldırıyor. Dumlupınar Üniversitesi Kampüslerine gitmek için Osmanlı Caddesi üzerinde bulunan apartımızın önünden yada 50m uzaklıktaki duraktan her 5 dakikada bir geçen otobüslere binebilirsiniz. kutahya-seckin-yurtlar-ulasim-imkaniOtobüsle 10 dakikada kampüsünüze ulaşıp zamandan ve ulaşım masraflarından tasarruf etmiş olursunuz.

Seçkin Apartlarımız Menderes Caddesi üzerinde bulunduğu için şehrin en canlı noktaları olan Atatürk Bulvarı, Sevgi Yolu gibi öğrencilerin en fazla vakit geçirdiği yerlere 5 dakika yürüyerek ulaşabilir otobüs ve dolmuş duraklarına ise 2 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

* Şehir merkezinde olup, kampüslere tek vasıta ile ulaşım
* Şehrin tüm sosyal avantajlarını kullanma imkanı
* Uzman ve deneyimli kadrosu ile danışmanlık hizmeti

* Deprem, ısı, ses ve nem yönetmeliğine uygun üç ayrı yeni bina
* Güvenlik görevlisi + 24 saat kamera kayıt sistemi
* Her odada banyo ve WC bulunan süper lüx VİP odalar

* Her odada LCD televizyon ve uydu yayını (200’e yakın kanal seçimi ve yabancı dil geliştirmek için ayarlanmış kanallar)
* Her odada telefon
* Sınırsız fiber internet

* Sabah kahvaltısı (8 çeşit)
* Akşam yemeği (Haftada 3 gün et yemeği)
* En sağlıklı ve lezzetli yemekler için zeytinyağı kullanımı.

* 24 saat sıcak su
* Merkezi doğalgaz sistemi
* Düzenli temizlik

* En sıcak aile ortamı
* En geniş sosyal alan
* Etüt salonları

* Fit kalabilmeniz için tam donanımlı bir fitness center
* Salıncağında sallanıp çeşitli oyunlar oynayabileceğiniz huzurlu bir bahçe
* Anne yemeğini aratmayan lezzete sahip yemekleri yiyebileceğiniz yemekhane

* Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz çamaşırhane
* Yorulduğunuz zamanlarda dinlenebilin diye modern bir dinlenme salonu
* İstediğiniz filmleri dev ekranda izleyebilin diye bir sinema salonu
ile hizmetinizdeyiz.

Add a comment