Seçkin Yurtlar; erkek öğrenci yurdu, kız öğrenci yurdu ve erkek apartlar olarak 3 farklı binada hizmet veriyoruz. Yurt ve apartlarımız Germiyanoğlu Beyliği’nden bizlere miras kalan, tarihi ve turistik mekanlarıyla dikkat çeken Kütahya’mızın şehir merkezinde bulunuyor.Böylece siz değerli öğrencilerimizin ulaşım problemini ortadan kaldırıyor. Dumlupınar Üniversitesi Kampüslerine gitmek için Osmanlı Caddesi üzerinde bulunan yurtlarımızın önünden yada 50m uzaklıktaki duraktan her 5 dakikada bir geçen otobüslere binebilirsiniz. Otobüsle 10 dakikada kampüsünüze ulaşıp zamandan ve ulaşım masraflarından tasarruf etmiş olursunuz.

kutahya-seckin-yurtlar-ulasim-imkani

Seçkin Yurtlarında barınan öğrencilerimiz şehir merkezinde bulunmamızın avantajlarından fazlaca yararlanır. Devlet Hastanesi, Özel hastaneler, Poliklinik ve Emniyet gibi kamu alanlarına yürüme mesafesinde bulunuyoruz. Rahatsızlandığınızda, tatsız bir durumla yada herhangi bir problemle karşılaştığınızda çok hızlı bir şekilde ilgili kurumlardan yardım alabilirsiniz.

Seçkin Yurtlarımız Menderes Caddesi üzerinde bulunduğu için şehrin en canlı noktaları olan Atatürk Bulvarı, Sevgi Yolu gibi öğrencilerin en fazla vakit geçirdiği yerlere 5 dakika yürüyerek ulaşabilir otobüs ve dolmuş duraklarına ise 2 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Add a comment