Seçkin Yurtlar olarak öğrencilerimize modern, güvenli ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyoruz. Sinema ve dinlenme salonu, spor salonu, masa tenisi, langırt gibi ayrıcalıklı sosyal alan ve aktiviteleri banyo & WC’li VIP odalarda kalma imkanı, sabah kahvaltısı, akşam yemeği gibi imkanlarıyla birlikte ayrıca öğrencilerimizin kullanabileceği mutfaklardan yararlanma imkanı da sunuyoruz.

Binalarımız, deprem yönetmeliğine uygun, ısı ve ses yalıtımı yapılmış, geniş, ferah, aydınlık ve full eşyalı odaları, çamaşır yıkama odalarına sahip olup en üst düzen güvenlik ve konforu çok değerli öğrencilerimize sağlıyoruz. Düzenli temizlik hizmeti gibi ayrıcalıklı servis ve hizmetler de, sizleri bekliyor.

Tecrübeli ve deneyimli profesyonel yönetimi ile 7/24 güvenlik görevlisi tarafından denetlenen ve korunan SEÇKİN YURTLAR, siz değerli öğrencilere çağdaş, huzurlu ve güvenli bir yaşam vaadediyor.

Seçkin Yurtları tecrübeli, anlayışlı, hızlı ve çözümleyici bir yönetim anlayışıyla idare edilen nezih bir yaşam alanıdır. Güler yüzlü ve ilgili uzman kadro çalışanları size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Add a comment